Kde najdete naše výrobky

Kratochvílovci spol. s.r.o. byla založena v roce 1999. Již od počátku jsme se zaměřili na dovoz specialních destilátů z celého světa. Dodnes jako jediná společnost tohoto zaměření u nás dovážíme více než 350 druhů skotské whisky, celou řadu rumů, tequil, cognaců a mnoho dalších produktů. Naše práce nám přináší nejen obživu, ale také radost ze setkání se zajímavými lidmi, mnoho spokojených zákazníků a nových přátel.

Kratochvílovci

U dálnice 777, Brno

nám. Republiky 1, Praha 1

V Přístavu 2, Praha 7

Chlumecká 765/6, 198 19 Praha 9

V rezidenční části Vinohrad na krásném malém náměstí s fontánou se nachází prvotřídní vinný bar a delikatesy Flavours, kde si můžete koupit víno a různé gurmánské pochoutky. Tento skvělý nový vinný bar s delikatesami nabízí pestrou škálu vín z vinných regionů a lahůdek s velkým výběrem italských sýrů. Najdete zde však také salámy, hovězí maso, atd., prvotřídní olivové oleje, domácí dezerty, jako jsou tvarohový dort a cupcaky a spoustu dalších pochoutek. Když vejdete, všimnete si policí sahajících až do stropu, na kterých je ohromný výběr nápojů. Díky takové rozmanitosti si zde přijde na své každý zákazník. Dále neujde vaší pozornosti supermoderní automat s vínem - v tomto přístroji je dusík, díky němuž zůstane víno v otevřených lahvích čerstvé i několik měsíců. V přístroji je celkem osm druhů vína z lahví, které se od sebe liší druhem hroznů, ročníkem a cenou.

 

Flavours wine&deli

Záhřebská 29, Praha 2

Místo, kde si nakoupíte, odpočinete i pochutnáte. Máme rádi dobré jídlo a pití, ale i naši přírodu a proto nepodporujeme masovou produkci, ale především poctivé malovýrobce, které většinou osobně známe. To nejlepší, co nám zachutnalo při cestách po naší republice i zahraničí se snažíme  pravidelně přinášet do Marinády a díky rozmanitému výběru věříme, že si i vy najdete to svoje. Přijďte se k nám podívat, nasát přátelskou atmosféru i vůni kvalitních produktů, ochutnejte a sami poznejte, kdo jsme.

Těšíme se na vás!

 

MARINĀDA STORE

Jiráskova 15, 602 00 Brno-střed

Italský obchod s názvem Little Italy naleznete hned vedle restaurace Da Emanuel na adrese

Charlese De Gaulla 4, Praha 6.

Přivítá Vás milá a vstřícná obsluha.

 

Najdete u nás:

- široký výběr italských sýrů, čerstvá bůvolí mozzarella, mascarpone, ricotta, parmigiano reggiano

- prosciutto, salámy

- olivové oleje, balsamický ocet

- vína, grappy a likéry

- ČERSTVÉ MOŘSKÉ RYBY – mořský vlk, pražma, slávky, srdcovky, humr, filet z tuňáka, skotský losos Label Rouge

- ČERSTVÁ MASA – telecí hřebínek, hovězí pupek a další na objednávku

- čerstvou italskou zeleninu v BIO kvalitě- rajčátka Piennolo z Vesuvu, klementýnky bez pecek, citróny ze Sorrenta, datlová rajčátka

Produkty připravené našim týmem kuchařů:

- ČERSTVÉ DOMÁCÍ TĚSTOVINY na objednávku

- TIRAMISU - domácí tiramisu, jahody s mascarpone pannacotta a další dezerty

- MELANZANE ALLA PARMIGIANA - zapečený lilek s rajčatovým sugem, bůvolí mozzarellou a parmezánem

- PESTO BASILICO – domácí bazalkové pesto a další omáčky

- domácí italské pečivo FOCACCIA

A spoustu dalších specialit používaných v restauraci Da Emanuel i v televizním pořadu S Italem v kuchyni

Al cuor non si comanda...

… je volným pokračováním úspěšného projektu restaurace Borgo Agnese, nacházející se taktéž v budově Anenských teras v Brně na ulici Kopečná, kterou nastartoval a vede šéfkuchař a spolumajitel v jedné osobě, pan Michal Prachař již od roku 2008.

 

BORGO Shop

Kopecná 43, 602 00 - Brno

Jsme obchod, kam lidé chodí nakupovat s chutí. Místo, kde se zákazníci pokaždé mohou zamilovat do nové přísady, vůně či životního příběhu našich dodavatelů. Přejeme si v každém z vás probudit touhu poznat a ocenit kvalitu dobrého jídla.

 

MyFoodMarket s.r.o.,

  • Zvonařka 5, 602 00 - Brno
  • Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 - Brno
  • Holandská 868/5 - Brno
Stampa | Mappa del sito
© Copyright 2020: All rights reserved - top for trade s.r.o.