Kde ochutnat

V srdci Prahy, ve Štupartské ulici č. 18 se nachází VinoDiVino: 250 m2 opravdové italské enogastronomické kultury, kde si můžete vybrat mezi restaurací, vinným barem, vinotékou a prodejnou tradičních výrobků.

Z hlediska kvality je VinoDiVino v Praze jedinečným místem. Milovníci dobrého jídla a vína zde najdou  výtečnou kuchyni a rozsáhlou nabídku vín čítající více než 500 druhů, dále pak destiláty nejvyšší kvality pocházející ze všech italských regionů a světa. Další prostor je věnován nejlepším výrobkům italské gastronomie. Vše je umístěno v nádherných prostorách, příjemných a pohodlných, kde je možno pozorovat chod kuchyně přímo z restaurace.

Menu, která vytváří a osobně připravuje šéfkuchař Mario D´Innocenzo, nabízí to nejlepší, co lze na poli gastronomie ve městě nalézt – odráží se v nich typické lehké a čerstvé středomořské chutě, které zachutnají každému.

Klient zde nalezne neopakovatelný soulad chutí, od chutných těstovin a rizot přes čerstvé ryby k masům a zelenině, které jsou denně vybírané z nabídky trhu.  Naši klienti gurmáni se tak ocitají zcela obklopeni enogastronomickou kulturou a historií.

 

VINOdiVINO - Ristorante con enoteca

Štupartská 769/18, 110 00  Praha 1

Vinograf je koncept založený na rozmanité nabídce otevřených vín "na skleničku" a mimořádně širokého výběru lahví ve vinném lístku. Vinograf je vždy spojen s profesionálním servisem vína, jednoduchou, vínu přátelskou mezinárodní kuchyní a nabízí útulné a kulturní prostředí. 

 

Vinograf wine bar najdete na Senovážném náměstí v Praze u Jindřiššké věže.

Atributy 

- zaměření převážně na evropská vína s podílem českých a moravských

- cca 500 vín na lístku včetně "velkých" světově uznávaných vín

- moderní mezinárodní kuchyně doplněná o nabídku lokálních pokrmů

- široká nabídka vynikajících sýrů a uzenin

- profesionálně vybíraná a podávaná vína z nejzajímavějších evropských terroir

- lístek zahrnuje různé výrobní styly a filosofické směry vinařů

- osobní a kvalifikovaný přístup sommelierů

- 45 míst u stolu, 20 míst na baru, 30 míst v degustační místnosti

- degustační místnost určená a vybavená pro odborná, privátní či obchodní setkání

 

VINOGRAF wine bar

 

- Vinograf Míšeňská - Míšeňská 8, 118 00 Praha 1

- Vinograf Senovážné - Senovážné nám. 23, 110 00 Praha 1

- Vinograf Anděl - Radlická 1C, Praha 5

"Petit Cru" je slovní hříčka, malá drzost, ale s těmi nejušlechtilejšími úmysly. Slůvko "Cru" ve Francii úředně označuje špičkové vinice, rodící vždy skvělé víno. Petit Cru je tedy taková naše malá vinice v srdci Brna, v jejíž řádcích zraje – bez ohledu na rozmary počasí – to nejlepší víno z celého světa.

 

Janko Martinkovič

                              "Není vůbec třeba paměti, abychom poznali dobrého vína."

 

KOISHI – restaurant zaměřený na ryby a sushi

Údolní 11 – 602 00 Brno

Restaurace BORGO Agnese je tu pro Vás od roku 2008. Restaurace je zaměřena na středomořskou kuchyni s hlavním důrazem na čerstvost podávaných surovin s využitím sezónních potravin a produktů, mnohdy i naší domácí výroby. Určitou jednoduchost a rafinovanost v úpravách pokrmů, které vyzdvihuje a zároveň podtrhuje jejich jedinečnou chuť, již u nás od otevření mělo možnost ochutnat nespočet hostů. Ať již více či méně slavných a významných, nejdůležitější pro nás stále je a bude, aby i vy jste si u nás vychutnávali v klidu gurmánské pochoutky a při tom si užívali naši péči stejně tak, jako při odpočinku či na dovolené kdekoliv po světě.

Na Vaši návštěvu se těší kolektiv restaurantu BORGO Agnese vedený panem Michalem Prachařem

 

Restaurace BORGO Agnese
Kopečná 43, 602 00 - Brno

Matteo De Carli

Od Itálie, přes Ženevu, Four Seasons Hotel v Dublinu, Bice Mare Restaurant v Dubaji a Cipriani v New Yorku, tento oddaný šéfkuchař sbíral své zkušenosti v mnoha zemích, různých druhů kultur a kuchyní z celého světa. Celou dobu přitom snil o tom, že si jednoho dne otevře svou vlastní restauraci ve městě svého srdce, v Praze.

Lenka Hermanová

Po získání diplomu z prestižní Cornell University v oboru Hospitality managementu, Lenka začala svou kariéru v Praze a následně ve Washingtonu ve významných hotelových řetězcích. Když se pak odstěhovala do Dublinu za prací v hotelu Four Seasons, potkala Mattea a společně začali budovat kariéru v pohostinství. Následovala ho do Dubaje, aby začala pracovat pro Jumairah Beach Hotel a on jí pak následoval do New Yorku, kde jí nabídli práci General Managera v pětihvězdičkovém hotelu. Společně tvoří skvělý tým, jsou oddaní své práci a jeden druhému a velice se těší, že se konečně usadí v Praze. Vždy vyhledávali další příležitost zdokonalit své znalosti a neváhali stěhovat se kvůli nim na jiný kontinent, ale vždy šli hlavně za svým snem jednou si otevřít restauraci s nejlepšími službami ve městě.

 

Casa De Carli s.r.o.
Vězeňská 116/5, 110 00 Praha1-Staré Město

Il Mercato, stejně jako její sesterské restaurace Aromi a La Finestra, reprezentuje pravou italskou kuchyni s durazem na kvalitu a cerstvost surovin, ze kterých jsou jídla pripravována.

“Il Mercato“ v italštine „Trh“ oživuje spodní cást Zelného trhu v Brně. Restauraci najdete v historické budově prvního ceského penežního ústavu, Cyrilometodějské záložny z roku 1914.

Do konceptu prvorepublikové vznešenosti nerušeně zapadá i otevrená kuchyne a velký stul uprostred restaurace lákající hosty ochutnat z bohaté nabídky sýru, salámu, klobásek, parmských šunek a dalších laskomin.

 

NEBBIOLO s.r.o. (Il Mercato)
Zelný trh 2, 602 00 - Brno

S potěšením Vám představujeme naší nově zrekonstruovanou restauraci.
Vynikající kuchyně, služby na nejvyšší úrovni a zaručená kvalita a čerstvost našich surovin – toto vše jsou důvody, proč jsme na naší restauraci tak hrdí. Ať už jste zkušený milovník jídla, zvědavý začátečník nebo něco mezi tím, navštivte nás – nebudete zklamaní. Bude nám potěšením Vás obsloužit.

 

Ristorante Sapori

Americká 20 Praha 2, Vinohrady

Stampa | Mappa del sito
© Copyright 2020: All rights reserved - top for trade s.r.o.